Yükleniyor
22 Şub 2017
IDC BT Güvenlik Konferanslarındaydık
IDC'nin her yıl düzenlediği BT Güvenlik konferansları 9 Şubat'ta İstanbul'da ve 22 Şubat'ta Ankara'da yapıldı. Sponsor olarak destek verdiğimiz konferanslarda Genel Müdürümüz Serkan Akcan, Nebula Siber İstihbarat Serisi ve nebulaSECURE sunumları ile katılımcılara deneyimlerimizi aktarma fırsatı buldu. IDC konferasına katılan ve standımıza ilgi gösteren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
Devamını Oku
06 Ara 2016
Otomatize SOME Seminerlerimizi Gerçekleştirdik
Nebula Otomatize SOME seminerlerimiz 29 Kasım'da İstanbul'da, 6 Aralık'ta Ankara'da gerçekleştirildi. İş ortağımız McAfee'nin katkıları ile düzenlediğimiz seminerlerimizde üreticimizin entegre güvenlik sistemi üzerine Nebula tarafından geliştirilen Siber İstihbarat Servisi ve üçüncü partiler için entegrasyon arabirimi yazılımları tanıtıldı. Sağnak yağışa rağmen yoğun ilgi gösterilen seminerlerimize katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
Devamını Oku
13 Haz 2016
Intel Security'nin EMEA Bölgesindeki En Önemli Ödülü Nebula'nın
Intel Security (McAfee) EMEA Partner Summit toplantısı 9-10 Haziran 2016 tarihleri arasında İspanya'nın Mallorca adasında yapıldı. Her yıl olduğu gibi toplantıya üst düzey katılım gösteren Nebula Bilişim Intel Security'nin EMEA bölgesindeki en önemli ödülüne layık görüldü.
Devamını Oku
27 Nis 2016
Güvenlik Operasyon Merkezi Kampımız Tamamlandı
27-28 Mayıs tarihlerinde İstanbul'un gizli cenneti Durusu Park Otel'de gerçekleştirdiğimiz Güvenlik Operasyon Merkezi Kampı etkinliğimiz yapıldı. İş ortağımız McAfee'nin desteği ile gerçekleşen etkinliğimize seçkin müşterilierim davet edildi. Etkinliğimiz yeni nesil güvenlik teknolojilerinin yanı sıra Durusu bölgesinin muhteşem doğası ile hafızalarımıza kazındı. Tüm katılımcılarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.
Devamını Oku
21 Eki 2015
Beyaz Şapka 15 Bilgi Güvenliği Konferansı İstanbul ve Ankara'da!
Beyaz Şapka 15 Bilgi Güvenliği Konferansımızı "Güvenlik Operasyon Merkezi Esasları" sloganı ile 17 Kasım 2015 Salı günü Hilton Kozyatağı İstanbul ve 24 Kasım 2015 Salı günü Rixos Grand Ankara'da gerçekleştiriyoruz. Modern bir güvenlik operasyon merkezinin esasları olan Siber İstibarat, Hazırlık Değerlendirmesi ve Tehdit Yanıtlama konularını içeren üç seri oturum halinde düzenlenecek olan konferansımız için kayıtlarımız başladı.
Devamını Oku
27 Mar 2015
Nebula Computer Emergency Response Tool Yayınlandı
Her geçen gün daha fazla, daha karmaşık ve daha çok noktadan gelen ataklarla karşılaşıyoruz. Global bilgi güvenliği üreticileri çoğu zaman yerel ataklardan geç haberdar oldukları için koruma tedbirini üretmekte gecikiyorlar. Bu zafiyeti gören devlet yetkilileri Ulaştırma Bakanlığı altında Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) adında bir birim kurarak yerel atakların kaynaklarını web sitesinden duyurmaya başladı.
Devamını Oku

Sayfalar