Bakım Anlaşmaları

Bakım Anlaşması Hizmeti

 

Günümüzde kuruluşlar birçok siber güvenlik teknolojisi kullanmaktadır. Yazılım ve donanım tabanlı çalışan siber güvenlik teknolojilerinin düzenli olarak bakım ve güncellemelerinin yapılması, kuruluşun siber güvenlik risklerini azaltmasına ve olası saldırılara karşı korunmasına yardımcı olur.

 

Bakım Anlaşmasının Avantajları nelerdir?

 

Güncel Koruma: Siber güvenlik ürünleri düzenli olarak güncellenir. Bu sayede yeni tehditlere karşı korumanın güncel ve etkili olması sağlanır.

Siber Güvenlik Danışmanlığı: Kuruluşun mevcut güvenlik önlemlerini gözden geçirmesine, iyileştirmelerin yapılmasına ve en son güvenlik tehditleri hakkında bilgi sahibi olunmasına yardımcı olur.

Performans ve Verimlilik: Yazılım veya donanım ürünlerinin düzenli bakımı, performanslarını artırır ve daha verimli çalışmalarını sağlar. Bu sayede kuruluş içinde iş sürekliliği sağlanır.

Hızlı Destek: Ürünle ilgili bir sorun yaşandığında hızlı ve etkili destek almak, olası saldırıları veya kesintileri önlemek için kritiktir.

 

Bakım Anlaşması Hizmet İçeriği

 

  • Günlük, haftalık ve aylık olarak sistemlerinizin uzaktan veya yerinde kontrolü
  • En son güvenlik tehditleri ve açıklarına karşı güncellemelerin yapılması
  • Sistemlerin performansını artıracak optimizasyon çalışmaları
  • Sistemlerin güvenliğini artıracak ek önlemlerin alınması
  • Sistemlerde oluşabilecek arızaların hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesi
  • Olası bir felaket durumuna karşın felaket kurtarma senaryolarının düzenli olarak işletilmesi
  • Tüm çalışmaların Servis Bazlı Anlaşmalar kapsamında detaylı ve yönetici raporlarının sunulması

 

Siber Güvenlik sistemlerinin sürekli çalışır durumda ve olası tehditlere karşı sürekli koruma sağlamaları için düzenli bakım ve güncellemelerinin yapılması şarttır. Bu kapsamda sunduğumuz bakım anlaşmaları ile sistemlerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Siber Güvenlik alanında en son gelişmeleri takip eden, sertifikalandırılmış, deneyimli kadromuz ile bakım anlaşmalı süreçlerini müşterilerimizde işletiyoruz.