Kurumsal

Nebula Bilişim; Türkiye’de bilgi güvenliği sektörünü bir ürün grubu olmaktan çıkartıp yüksek bilgi birikimi, tecrübe ve eksiksiz hizmetler ile doğru güvenlik yapıları sunmak amacı ile, bilişim sektöründe tanınmış kişilerce kurulmuştur.

Bilgi güvenliği ürünleri; katma değerli danışmanlık, tehditleri yakından tanıma ve gerektiğinde test edebilme kabiliyetleri olmaksızın yeterli güvenlik sağlayamaz. Nebula bu noktada gelişmiş teknoloji ve yüksek kaliteye sahip ürünleri “bilgi güvenliği” uzmanlığı ile birleştirerek benzersiz çözümler sunar.

Nebula Bilişim güvenlik ürünü üreticilerinin tamamı ile çalışmaz. İleri düzeyde bir güvenlik çözümü sağlayabilmek için belirli kriterlere sahip olan ürünler kullanmak gerekir.

Ürün ve iş ortağı seçimlerimizde Gartner Group gibi şirketlerin üreticiler hakkında hazırladığı raporlar, üretici vizyonu ve teknik destek kalitesi gibi konularda yeterlilik aramaktayız. Nebula bu konudaki hassasiyetini kaybetmeksizin Araştırma – Geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.