Hakkımızda

Güneş Nebulası (Solar Nebula): Güneş sistemi, Güneş ve gezegenleri yoğunlaşarak oluşturduğu varsayılan gazımsı bulut. (Kaynak: Ana Britannica)

Nebula Bilişim; 2005 yılından beri kendini yeniliğe, girişimciliğe ve önderliğe adamış; adını da evrenin en büyük yeniliklerinden biri olan Güneş Nebulası’ndan almıştır.

Müşterilerimiz gayet iyi bilir ki Türkiye’ye yeni gelmiş hatta üretici tarafında geliştirme süreçleri devam eden teknolojilerin tamamında Nebula Bilişim bilgili ve tecrübelidir. Yenilikçi ve önder yapımız bizi zorunlu araştırma ve geliştirme çalışmalarına itmekte, yaptığımız çalışmalar müşterilerimiz için büyük bir katma değer yaratmaktadır.

Nebula Bilişim onlarca müşteride hizmetlerini verdiği enterprise ürünleri bizzat kendi sisteminde de kullanarak ürün ve hizmetler konusunda bilgi birikimini güncel tutar. Şirketimizde bulunan ürünler aynı zamanda müşterilerimize demo amacıyla da hizmet eder.

2006 Yılında faaliyetini başlattığımız Beyaz Şapka projesiyle 13 sayı dergi yayınlamış ve yaklaşık toplam 100.000 kişiye ücretsiz olarak dağıtılmıştır. 2007 Yılında yayınına başladığımız Nebula.Tv Türkiye’nin ilk güvenlik konulu internet televizyonu olmuştur. 2012 Yılı başı itibarı ile Beyaz Şapka markası altında dergi yayını ve güvenlik internet televizyonu çalışmalarımız birleştirilmiştir.

Yine 2006 yılından bu yana tüm Nebula Bilişim müşterileri teknik süreçlerini Nebula Yardım Masası aracılığı ile elektronik olarak takip etmektedir. 2009 Yılı sonunda teknik süreçlerin yanında satış ve müşteri yönetim süreçlerimiz de nebulaCRM uygulamamız aracılığı ile elektronik olarak yürütülmeye başlanmıştır.

Nebula Bilişim yenilikçi ve önder yaklaşımı ile Türkiye bilişim sektörüne ve bilgi güvenliğine sürekli katkı yapmaya devam edecektir.

Nebula Bilişim Kurumsal Tanıtım Broşürü